2-6278032-0
AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6278032-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6278032-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-6278032-0 |
|---|---|
| Valmistaja | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kuvaus | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.025 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-6278032-0 |
|---|---|
| Valmistaja | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kuvaus | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1365 pcs |
| Tietolomake | 6278032 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | 2-6278032-0 |
| Pituus - Kaiken | 62.5/125 |
| Takki (Eristys) Materiaali | 0.53dB |
| insertion Loss | Black |
| sukupuoli | Twin Zip |
| Fiber Type | 0.14" (3.6mm) |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Laajennettu kuvaus | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 65.6' (20.0m) |
| Kuvaus | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Yhteydenotto Termination | 20dB |
| Color - Liittimet | Orange |
| Color - Cable | - |
| kanavat | MT-RJ |
| taivutussäde | 65.6' (20.0m) |
| 2. Liitin | MT-RJ |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin TE Connectivity AMP Connectors-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1365-kappaletta TE Connectivity AMP Connectors 2-6278032-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-6278032-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1683
- Osa#:
2-6278028-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1207
- Osa#:
2-6278028-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
1385
- Osa#:
2-6278032-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
1457
- Osa#:
2-6278030-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 MTRJ-SC - Varastossa:
1613
- Osa#:
2-6278032-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1233
- Osa#:
2-6278028-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1415
- Osa#:
2-6278032-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1177
- Osa#:
2-6278032-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1698
- Osa#:
2-6278033-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - Varastossa:
1775
- Osa#:
2-6278032-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
1454
- Osa#:
2-6278032-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1637
- Osa#:
2-6278032-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1530
- Osa#:
2-6278028-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1266
- Osa#:
2-6278028-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1717
- Osa#:
2-6278028-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1380
- Osa#:
2-6278028-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1491
- Osa#:
2-6278028-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1369
- Osa#:
2-6278032-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1482
- Osa#:
2-6278031-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SMF LSZH ZIP SC-MTRJ 20M - Varastossa:
1983

