VOL-V6L/R10
3M
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VOL-V6L/R10 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VOL-V6L/R10 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | VOL-V6L/R10 |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | VOL-V6L/R10 |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4945 pcs |
| Tuotekuva | VOL-V6L/R10.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | Volition™ |
| Return Loss | 29.2dB |
| Arvioinnit | OFNR, LSZH |
| Muut nimet | 00051138710002 05113871000 80611313968 |
| Käyttölämpötila | - |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.21dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Low Smoke, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic VF-45 To VF-45 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Beige |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | VF-45 |
| 1. Liitin | VF-45 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin 3M-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4945-kappaletta 3M VOL-V6L/R10: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
VOL-OCK6-U-W8 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
RJ45 CAT.6 UTP JACK WTE - Varastossa:
2287
