ECAM-FD-A-N-C-0800
3M
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta ECAM-FD-A-N-C-0800 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta ECAM-FD-A-N-C-0800 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | ECAM-FD-A-N-C-0800 |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | ECAM DROP SCAPC ONE END 800' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $142.951 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | ECAM-FD-A-N-C-0800 |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | ECAM DROP SCAPC ONE END 800' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 275 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | ECAM |
| Return Loss | 60dB |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 00051115537646 05111553764 7010349469 80611336852 |
| Käyttölämpötila | - |
| Pituus - Kaiken | 800.0' (243.8m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.40dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC/APC To Cable 800.0' (243.8m) |
| Color - Liittimet | Green |
| Color - Cable | Black |
| Kaapelin tyyppi | Ribbon Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 1.26" (32.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | Cable |
| 1. Liitin | SC/APC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin 3M-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 275-kappaletta 3M ECAM-FD-A-N-C-0800: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0600 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - Varastossa:
325
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0900 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 900' - Varastossa:
209
- Osa#:
ECAP 7830N .2 X 9.45" - valmistajat:
3M - Kuvaus:
PAD ECAP 240.03X304MM TAPE - Varastossa:
4264
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0250 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 250' - Varastossa:
528
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-1500 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1500' - Varastossa:
139
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0350 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 350' - Varastossa:
442
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0450 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - Varastossa:
388
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0400 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 400' - Varastossa:
426
- Osa#:
ECAPMP - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
FUSEHOLDER END CAP - Varastossa:
63927
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-1000 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1000' - Varastossa:
166
- Osa#:
ECASD40D107M016K00 - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD - Varastossa:
209067
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0500 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - Varastossa:
313
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0200 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 200' - Varastossa:
574
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0300 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 300' - Varastossa:
485
- Osa#:
ECAP 7830N .3 X 9.45" - valmistajat:
3M - Kuvaus:
PAD ECAP 240.03X304MM TAPE - Varastossa:
5706
- Osa#:
ECAP1P - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
FUSEHOLDER END CAP - Varastossa:
74952
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0700 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 700' - Varastossa:
229
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0750 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 750' - Varastossa:
273

