ECAM-FD-A-N-C-0200
3M
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta ECAM-FD-A-N-C-0200 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta ECAM-FD-A-N-C-0200 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | ECAM-FD-A-N-C-0200 |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | ECAM DROP SCAPC ONE END 200' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $58.346 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | ECAM-FD-A-N-C-0200 |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | ECAM DROP SCAPC ONE END 200' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 574 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | ECAM |
| Return Loss | 60dB |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 00051115261374 05111526137 7010397611 80611326952 |
| Käyttölämpötila | - |
| Pituus - Kaiken | 200.0' (61.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.40dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC/APC To Cable 200.0' (61.0m) |
| Color - Liittimet | Green |
| Color - Cable | Black |
| Kaapelin tyyppi | Ribbon Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 1.26" (32.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | Cable |
| 1. Liitin | SC/APC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin 3M-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 574-kappaletta 3M ECAM-FD-A-N-C-0200: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0450 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - Varastossa:
392
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0700 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 700' - Varastossa:
229
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0800 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 800' - Varastossa:
275
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0050 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 50' - Varastossa:
1119
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0500 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - Varastossa:
344
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-2000 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 2000' - Varastossa:
119
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0750 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 750' - Varastossa:
273
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0400 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 400' - Varastossa:
426
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0350 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 350' - Varastossa:
442
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0300 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 300' - Varastossa:
485
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0600 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - Varastossa:
325
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0600 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - Varastossa:
377
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0100 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 100' - Varastossa:
730
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-1000 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1000' - Varastossa:
237
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0500 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - Varastossa:
313
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-1500 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1500' - Varastossa:
136
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0450 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - Varastossa:
388
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0750 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 750' - Varastossa:
286
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0250 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 250' - Varastossa:
528
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-C-0150 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 150' - Varastossa:
702

