ECAM-FD-A-F-F-0500-A
3M
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta ECAM-FD-A-F-F-0500-A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta ECAM-FD-A-F-F-0500-A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | ECAM-FD-A-F-F-0500-A |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | FDDROP SCA BOTH ENDS 500' TONABL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $143.164 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | ECAM-FD-A-F-F-0500-A |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | FDDROP SCA BOTH ENDS 500' TONABL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 261 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | ECAM |
| Return Loss | 60dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Muut nimet | 00051115542930 05111554293 7010397792 80611381296 |
| Käyttölämpötila | - |
| Pituus - Kaiken | 500.0' (152.4m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.40dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/APC 500.0' (152.4m) |
| Color - Liittimet | Green |
| Color - Cable | Black |
| Kaapelin tyyppi | Ribbon Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 1.26" (32.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC/APC |
| 1. Liitin | SC/APC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin 3M-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 261-kappaletta 3M ECAM-FD-A-F-F-0500-A: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0450-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 450' TONABL - Varastossa:
284
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0350-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 350' TONABL - Varastossa:
324
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0250 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 250' - Varastossa:
528
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0350 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 350' - Varastossa:
459
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-D-2500-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 2.5K' DIELE - Varastossa:
63
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0200 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 200' - Varastossa:
623
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0600-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 600' TONABL - Varastossa:
237
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0100 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 100' - Varastossa:
870
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0300-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 300' TONABL - Varastossa:
376
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-D-1000-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 1K' DIELECT - Varastossa:
143
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0300 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 300' - Varastossa:
583
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0500 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - Varastossa:
344
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0150-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 150' TONABL - Varastossa:
574
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0200-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 200' TONABL - Varastossa:
440
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0250-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 250' TONABL - Varastossa:
369
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0450 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - Varastossa:
392
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0150 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 150' - Varastossa:
804
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0100-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 100' TONABL - Varastossa:
537
- Osa#:
ECAM-FD-A-N-A-0600 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - Varastossa:
377
- Osa#:
ECAM-FD-A-F-F-0400-A - valmistajat:
3M - Kuvaus:
FDDROP SCA BOTH ENDS 400' TONABL - Varastossa:
318

