P-8-0
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta P-8-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta P-8-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | P-8-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CORD PIN TIP PLUG PATCH 8" BLACK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.781 | $2.642 | $2.503 | $2.392 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | P-8-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CORD PIN TIP PLUG PATCH 8" BLACK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 15964 pcs |
| Tietolomake | Electronic Catalog |
| Tuotekuva | P-8-0.jpg |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | 20 AWG |
| Jännite - Rated | 3000VDC (3kV) |
| lämpötila | 131°F (55°C) |
| Sarja | P |
| Muut nimet | 501-2261 6625008656642 P-8-0-ND |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 8.0" (203.20mm) Tip Plug, Stackable To Tip Plug, Stackable Test Lead 3000VDC (3kV) 1 Lead, Black |
| Nykyinen arvostelu | 5A |
| Sisällys | 1 Lead, Black |
| kokoonpano | Pin Tip to Pin Tip |
| Kaapelin pituus | 8.0" (203.20mm) |
| 2. Liitin | Tip Plug, Stackable |
| 1. Liitin | Tip Plug, Stackable |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 15964-kappaletta Pomona Electronics P-8-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
P-80AASF2X5 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 12.0V 800 MAH NICAD - Varastossa:
5469
- Osa#:
P-80AASL2X4 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 9.6V 800 MAH NICAD - Varastossa:
5082
- Osa#:
P-80AASL2X2 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 4.8V 800 MAH NICAD - Varastossa:
5218
- Osa#:
P-80AASF2X3 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 7.2V 800 MAH NICAD - Varastossa:
4663
- Osa#:
P-8-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD PIN TIP PLUG PATCH 8" RED - Varastossa:
14242
- Osa#:
P-80AASL2X3 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 7.2V 800 MAH NICAD - Varastossa:
4529
- Osa#:
P-80AASF10 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 12.0V 800AH NICAD - Varastossa:
4910
- Osa#:
P-80AAS/A5 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY NICAD 1.2V 800MAH AA - Varastossa:
5481
- Osa#:
P-80AASF2X2 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 4.8V 800 MAH NICAD - Varastossa:
4948
- Osa#:
P-80AASF2X4 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 9.6V 800 MAH NICAD - Varastossa:
4247
- Osa#:
P-80AASL2X5 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY PACK 12.0V 800 MAH NICAD - Varastossa:
4307
