EMP-4-9#
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta EMP-4-9# luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta EMP-4-9# luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | EMP-4-9# |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | PIN TIP PLUG PATCH CORD WHT MTO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 24 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.211 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | EMP-4-9# |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | PIN TIP PLUG PATCH CORD WHT MTO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| Määrä saatavilla | 10259 pcs |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | 20 AWG |
| Jännite - Rated | 3000VDC (3kV) |
| lämpötila | 131°F (55°C) |
| Sarja | P |
| Muut nimet | 3158136 EMP-4-9 |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 4.0" (101.60mm) Tip Plug, Stackable To Tip Plug, Stackable Test Lead 3000VDC (3kV) 1 Lead, White |
| Nykyinen arvostelu | 5A |
| Sisällys | 1 Lead, White |
| kokoonpano | Pin Tip to Pin Tip |
| Kaapelin pituus | 4.0" (101.60mm) |
| 2. Liitin | Tip Plug, Stackable |
| 1. Liitin | Tip Plug, Stackable |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 10259-kappaletta Pomona Electronics EMP-4-9#: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
EMP-36-3# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD ORG MTO - Varastossa:
12177
- Osa#:
EMP-4-3# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD ORG MTO - Varastossa:
11422
- Osa#:
EMPCB.SMAFSTJ.C.HT - valmistajat:
Taoglas - Kuvaus:
CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT - Varastossa:
37825
- Osa#:
EMP-4-4# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD YLW MTO - Varastossa:
12307
- Osa#:
EMP-240-0# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD BLK MTO - Varastossa:
6731
- Osa#:
EMPLUS-2GO - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
EASY-MARK PLUS LABELING SOFTWARE - Varastossa:
248
- Osa#:
EMP-240-2# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD RED MTO - Varastossa:
7869
- Osa#:
EMP-192-2# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD RED MTO - Varastossa:
9434
- Osa#:
EMPCB.SMAFSTJ.B.HT - valmistajat:
Taoglas - Kuvaus:
CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT - Varastossa:
38263
- Osa#:
EMP-48-2# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD RED MTO - Varastossa:
11664
- Osa#:
EMP-12-9# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD WHT MTO - Varastossa:
11836
- Osa#:
EMPCB.MMCXFSTJ.A.HT - valmistajat:
Taoglas - Kuvaus:
CONN MMCX JACK STR 50OHM EDGEMNT - Varastossa:
56281
- Osa#:
EMP-6156-36-DPE-1EY - valmistajat:
Sullins Connector Solutions - Kuvaus:
CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156 - Varastossa:
3552
- Osa#:
EMP-48-0# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD BLK MTO - Varastossa:
11011
- Osa#:
EMP-36-5# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD GRN MTO - Varastossa:
11917
- Osa#:
EMP-24-6 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PATCH CORD BLU MTO - Varastossa:
11068
- Osa#:
EMP-192-0# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
PIN TIP PLUG PATCH CORD BLK MTO - Varastossa:
8480
- Osa#:
EMP11T2R - valmistajat:
LAPIS Semiconductor - Kuvaus:
DIODE ARRAY GP 80V 100MA EMD6 - Varastossa:
1041849
- Osa#:
EMP15P12D - valmistajat:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Kuvaus:
POWER MODULE 3PHASE 15A 1200V - Varastossa:
4508

