EMHB-36-4#
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta EMHB-36-4# luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta EMHB-36-4# luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | EMHB-36-4# |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 24 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.45 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | EMHB-36-4# |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| Määrä saatavilla | 6547 pcs |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | 18 AWG |
| Jännite - Rated | 5000VDC (5kV) |
| Tyyppi | Patch Cord |
| Stacking Menetelmä | Front Stacking (Both Connectors) |
| Sarja | HB |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 2734843 EMHB-36-4 |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single, Stackable To Banana Plug, Single, Stackable Patch Cord 5000VDC (5kV) |
| Nykyinen arvostelu | 15A |
| Sisällys | 1 Lead, Yellow |
| kokoonpano | Banana to Banana |
| Kaapelin pituus | 36.0" (914.40mm) |
| 2. Liitin | Banana Plug, Single, Stackable |
| 1. Liitin | Banana Plug, Single, Stackable |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 6547-kappaletta Pomona Electronics EMHB-36-4#: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
EMHB-48-8 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" - Varastossa:
5690
- Osa#:
EMHB-48-5 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" - Varastossa:
6813
- Osa#:
EMHB-36-8# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
5539
- Osa#:
EMHB-24-5# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
6832
- Osa#:
EMHB-48-1 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" - Varastossa:
6666
- Osa#:
EMHB - valmistajat:
Conxall / Switchcraft - Kuvaus:
CONN INSERT SHELL PANEL MNT - Varastossa:
11919
- Osa#:
EMHB-48-4 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" - Varastossa:
6514
- Osa#:
EMHB-48-3 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" - Varastossa:
6536
- Osa#:
EMHB-24-3# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
5498
- Osa#:
EMHB-24-7# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
6954
- Osa#:
EMHB-24-9# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
6111
- Osa#:
EMHB-36-6# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
6775
- Osa#:
EMHB-48-7 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" - Varastossa:
6389
- Osa#:
EMHB-36-5# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
7157
- Osa#:
EMHB-36-3 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
5999
- Osa#:
EMH9T2R - valmistajat:
LAPIS Semiconductor - Kuvaus:
TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W EMT6 - Varastossa:
576697
- Osa#:
EMHB-36-9# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
6521
- Osa#:
EMHB-36-1 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
6841
- Osa#:
EMHB-24-4# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
6649
- Osa#:
EMHB-24-6# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
5353

