B-8-7
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta B-8-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta B-8-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | B-8-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.062 | $1.959 | $1.856 | $1.774 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B-8-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 18603 pcs |
| Tietolomake | B Series |
| Tuotekuva | B-8-7.jpg |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | 18 AWG |
| Jännite - Rated | 5000VDC (5kV) |
| Tyyppi | Patch Cord |
| Stacking Menetelmä | Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors) |
| Sarja | B |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 1895667 501-2379 B-8-7-ND |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 8.0" (203.20mm) Banana Plug, Single, Stackable To Banana Plug, Single, Stackable Patch Cord 5000VDC (5kV) |
| Nykyinen arvostelu | 15A |
| Sisällys | 1 Lead, Violet |
| kokoonpano | Banana to Banana |
| Kaapelin pituus | 8.0" (203.20mm) |
| 2. Liitin | Banana Plug, Single, Stackable |
| 1. Liitin | Banana Plug, Single, Stackable |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 18603-kappaletta Pomona Electronics B-8-7: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
B-801-46 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
20142
- Osa#:
B-8-4 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
16589
- Osa#:
B-8-9 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
21228
- Osa#:
B-801-06 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
20972
- Osa#:
B-801-10 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
15531
- Osa#:
B-8-3 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
20123
- Osa#:
B-8-1 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
17720
- Osa#:
B-801-08 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
21613
- Osa#:
B-8-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
20828
- Osa#:
B-801-18-01 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
20492
- Osa#:
B-801-18 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
20597
- Osa#:
B-8-5 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
21328
- Osa#:
B-801-15-01 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
23039
- Osa#:
B-8-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
16928
- Osa#:
B-8-6 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
19171
- Osa#:
B-801-19 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
18839
- Osa#:
B-801-36 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
21560
- Osa#:
B-8-8 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 8" - Varastossa:
19234
- Osa#:
B-801-16 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
24891
- Osa#:
B-801-48 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
23868
