73038
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 73038 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 73038 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 73038 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CONN MMCX PLUG STR 50 OHM PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 73038 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CONN MMCX PLUG STR 50 OHM PCB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4037 pcs |
| Tuotekuva | 73038.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Voltage Rating | 170V |
| Suojuksen irrotus | Solder |
| Sarja | - |
| Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 3095009 3095009-ND |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 165°C |
| Porttien lukumäärä | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Asennus Ominaisuus | - |
| liitäntäsykleillä | 500 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| insertion Loss | - |
| Tulosuoja | - |
| sisältää | - |
| impedanssi | 50 Ohm |
| Asuminen Color | Gold |
| Taajuus - Max | 6GHz |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Snap-On |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Yksityiskohtainen kuvaus | MMCX Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Through Hole Solder |
| Yhteydenotto Termination | Solder |
| Liitintyyppi | Plug, Male Pin |
| liitin Style | MMCX |
| Keskitulppa | Gold |
| Keskusmateriaali | Phosphor Bronze |
| kaapeli Group | - |
| Body Material | Brass |
| Kehon viimeistely | Gold |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4037-kappaletta Pomona Electronics 73038: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
73031 ROYAL BLU 1"X150' - valmistajat:
3M - Kuvaus:
SCOTCHCAL STRIPING TAPE - Varastossa:
1272
- Osa#:
7303J11ZGE22 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
4401
- Osa#:
730312003 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GSSA 300-6 GRAY GASKET - Varastossa:
63520
- Osa#:
73033 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER - Varastossa:
4699
- Osa#:
7303J11ZBE22 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 0.4VA 20V - Varastossa:
5349
- Osa#:
730314003 - valmistajat:
Belden's Hirschmann - Kuvaus:
FLAT GASKET FOR GDS SERIES - Varastossa:
193623
- Osa#:
73035 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CONN MMCX PLUG STR 50 OHM SOLDER - Varastossa:
4053
- Osa#:
73030006260 - valmistajat:
HARTING - Kuvaus:
CONTACT H.D. SOCKET - Varastossa:
2448
- Osa#:
7303J11Z3QE22 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
4398
- Osa#:
7303J19ZQE22 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
4486
- Osa#:
73032 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER - Varastossa:
5010
- Osa#:
73034 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CONN MMCX PLUG STR 50 OHM PUSH - Varastossa:
4113
- Osa#:
73037 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CONN MMCX JACK STR 50 OHM SOLDER - Varastossa:
11558
- Osa#:
730365004 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GSSNA 300-6 ECO GRAY BROWN - Varastossa:
61468
- Osa#:
7303J11Z3QE32 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
5004
- Osa#:
7303J11ZQE22 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
5576
- Osa#:
73039 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CONN MMCX JACK STR 50 OHM PCB - Varastossa:
10773
- Osa#:
7303J10ZGE2 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
7174
- Osa#:
7303J10ZQE2 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
4834
- Osa#:
7303J10WQE1 - valmistajat:
C&K - Kuvaus:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Varastossa:
5295
