Koti > Tuotteet > Testaus ja mittaus > Testijohdot - banaani, mittarin käyttöliittymä > 5291A-60-2
5291A-60-2
Pomona Electronics
  • 5291A-60-2.jpg
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5291A-60-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5291A-60-2
Valmistaja Pomona Electronics
Kuvaus TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 4797 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Lähetä : n tarjouspyyntö suuremmilla määrillä kuin näytöllä.
Määrä:
Kaikki yhteensä:
Product parameter
Osa numero 5291A-60-2
Valmistaja Pomona Electronics
Määrä saatavilla 4797 pcs
Tietolomake 5291A Model
Tuotekuva 5291A-60-2.jpg
Kategoria Testaus ja mittaus
lankatulkki 12 AWG
Jännite - Rated 1000V (1kV)
Tyyppi Patch Cord
Stacking Menetelmä Non Stackable
Sarja 5291A
Arvioinnit CAT III 1000V, IEC 1010
Muut nimet 1911579
5291A-60-2-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Yksityiskohtainen kuvaus 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 1000V (1kV)
Nykyinen arvostelu 7A
Sisällys 1 Lead, Red
kokoonpano Banana to Banana
Kaapelin pituus 60.0" (1524.00mm)