5291A-60-2
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5291A-60-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5291A-60-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5291A-60-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO BANANA 60" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.066 | $8.613 | $8.16 | $7.797 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 5291A-60-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO BANANA 60" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Määrä saatavilla | 4797 pcs |
| Tietolomake | 5291A Model |
| Tuotekuva | 5291A-60-2.jpg |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | 12 AWG |
| Jännite - Rated | 1000V (1kV) |
| Tyyppi | Patch Cord |
| Stacking Menetelmä | Non Stackable |
| Sarja | 5291A |
| Arvioinnit | CAT III 1000V, IEC 1010 |
| Muut nimet | 1911579 501-2140 5291A-60-2-ND |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Not applicable / Not applicable |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable To Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable Patch Cord 1000V (1kV) |
| Nykyinen arvostelu | 7A |
| Sisällys | 1 Lead, Red |
| kokoonpano | Banana to Banana |
| Kaapelin pituus | 60.0" (1524.00mm) |
| 2. Liitin | Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable |
| 1. Liitin | Banana Plug, Single, Sheathed - Retractable |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4797-kappaletta Pomona Electronics 5291A-60-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
52922-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #4 YEL - Varastossa:
124037
- Osa#:
52921-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #2 YEL - Varastossa:
176362
- Osa#:
5291A-60-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60" - Varastossa:
4095
- Osa#:
5291304-07 - valmistajat:
Vector Electronics & Technology, Inc. - Kuvaus:
PANEL FILLER FLAT 9UX4HP - Varastossa:
4009
- Osa#:
52924 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #6 YEL - Varastossa:
234560
- Osa#:
52910N - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
PLIER,A-N CONNECTOR - Varastossa:
2529
- Osa#:
52925 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #8 YEL - Varastossa:
83659
- Osa#:
5291A-36-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
4648
- Osa#:
5291312-07 - valmistajat:
Vector Electronics & Technology, Inc. - Kuvaus:
PANEL FILLER FLAT 9UX128HP - Varastossa:
2757
- Osa#:
5291A-24-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
3687
- Osa#:
5291A-36-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
4873
- Osa#:
52921 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #2 YEL - Varastossa:
95023
- Osa#:
52924-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #6 YEL - Varastossa:
214785
- Osa#:
52925-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #8 YEL - Varastossa:
96254
- Osa#:
52922 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #4 YEL - Varastossa:
130547
- Osa#:
52923 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 22-26AWG #5 YEL - Varastossa:
84476
- Osa#:
5291A-24-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
3716
- Osa#:
5291308-07 - valmistajat:
Vector Electronics & Technology, Inc. - Kuvaus:
PANEL FILLER FLAT 9UX8HP - Varastossa:
3557
- Osa#:
5292-48 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
KIT SHIELDED TEST LEAD - Varastossa:
4019
- Osa#:
52910KITN - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
REPAIR KIT,52910 - Varastossa:
11160
