5246-0
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5246-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5246-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5246-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | IC TEST TIP ADAPTER BLACK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 5246-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | IC TEST TIP ADAPTER BLACK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4779 pcs |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| Voltage Rating | 300VRMS/DC |
| Tip - Type | - |
| päättyminen | - |
| Sarja | 5246 |
| Arvioinnit | - |
| Määrä | 1 Piece |
| Käyttölämpötila | 176°F (80°C) |
| Materiaali - Tip | Steel, Stainless |
| Materiaali - Body | Nylon |
| Pituus - Tip | - |
| Pituus - Kaiken | 1.250" (31.75mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| sisältää | IC Test Tip Adapter |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 3A Black |
| Nykyinen arvostelu | 3A |
| Väri | Black |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4779-kappaletta Pomona Electronics 5246-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
52454-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 16-22AWG #8 RED - Varastossa:
239635
- Osa#:
52465-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #10 BLU - Varastossa:
105294
- Osa#:
52453-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 16-22AWG #6 RED - Varastossa:
391998
- Osa#:
52463 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #6 BLU - Varastossa:
172669
- Osa#:
5246-5 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
IC TEST TIP ADAPTER GREEN - Varastossa:
4024
- Osa#:
5246 - valmistajat:
Klein Tools - Kuvaus:
TRADESMAN PRO PADDED TOOL BELT, - Varastossa:
2311
- Osa#:
52455-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 16-22AWG #10 RED - Varastossa:
165379
- Osa#:
52465-1291 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
CONN RECEPT 12POS .80MM DUAL SMD - Varastossa:
4937
- Osa#:
52453 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 16-22AWG #6 RED - Varastossa:
156820
- Osa#:
5245 - valmistajat:
Greenlee Communications - Kuvaus:
CLEANER, ELECTRODE - Varastossa:
1264
- Osa#:
52465 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #10 BLU - Varastossa:
146297
- Osa#:
52463-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #6 BLU - Varastossa:
240683
- Osa#:
52455 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 16-22AWG #10 RED - Varastossa:
222127
- Osa#:
52464-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #8 BLU - Varastossa:
121264
- Osa#:
52464 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #8 BLU - Varastossa:
189649
- Osa#:
52454 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 16-22AWG #8 RED - Varastossa:
169090
- Osa#:
5245 - valmistajat:
Klein Tools - Kuvaus:
TRADESMAN PRO PADDED TOOL BELT, - Varastossa:
2651
- Osa#:
52465-1091 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
CONN RECEPT 10POS .80MM DUAL SMD - Varastossa:
4784
- Osa#:
5246-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
IC TEST TIP ADAPTER RED - Varastossa:
5874


