5018-9
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5018-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5018-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5018-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | POST BINDING HEX HEAD WHITE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.622 | $5.341 | $5.06 | $4.835 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 5018-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | POST BINDING HEX HEAD WHITE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 7862 pcs |
| Tietolomake | 5018 Series |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Voltage Rating | 30VAC/60VDC |
| Tyyppi | Standard |
| päättyminen Thread | - |
| päättyminen | Threaded and Turret |
| Sarja | - |
| Pinnoitus - Body | Gold |
| paneelin paksuus | - |
| Muut nimet | 1916466 501-2217 5018-9-ND 5940013717634 |
| mutteri Plating | - |
| mutteri Materiaali | Steel |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Materiaali - Body | Brass |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Head Style | Hex |
| Head Koko | 0.480" OD (12.19mm) |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Binding Post Connector Standard Hex White Gold |
| Nykyinen arvostelu | 30A |
| Cross Reiän halkaisija | 0.100" (2.54mm) |
| Väri | White |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 7862-kappaletta Pomona Electronics 5018-9: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
5018003032 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
400UM WTB PLG HARNESS 30CKT - Varastossa:
3767
- Osa#:
501798-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT FSD-ST DUPLEX - Varastossa:
4150
- Osa#:
5018004032 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
400UM WTB PLG HARNESS 40CKT - Varastossa:
3746
- Osa#:
5018-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
POST BINDING HEX HEAD BLACK - Varastossa:
7748
- Osa#:
5018-G - valmistajat:
LEDdynamics, Inc. - Kuvaus:
5018 LEDA MOON MODULE GREEN - Varastossa:
5270
- Osa#:
5018 - valmistajat:
Keystone Electronics Corp. - Kuvaus:
TEST POINT PC COMPACT SMT - Varastossa:
485108
- Osa#:
5018-6 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
POST BINDING HEX HEAD BLUE - Varastossa:
6656
- Osa#:
5018004030 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
400UM WTB PLG HARNESS 40CKT - Varastossa:
3909
- Osa#:
5018-R - valmistajat:
LEDdynamics, Inc. - Kuvaus:
5018 LEDA MOON MODULE RED - Varastossa:
4511
- Osa#:
5018-5 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
POST BINDING HEX HEAD GREEN - Varastossa:
7404
- Osa#:
501798-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT FSD-ST DUPLEX - Varastossa:
6011
- Osa#:
5018003030 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
400UM WTB PLG HARNESS 30CKT - Varastossa:
4139
- Osa#:
5018-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
POST BINDING HEX HEAD RED - Varastossa:
6308
- Osa#:
501798-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT FSD-ST DUPLEX - Varastossa:
5063
- Osa#:
501798-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT FSD-ST DUPLEX - Varastossa:
4219
- Osa#:
5018003031 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
400UM WTB PLG HARNESS 30CKT - Varastossa:
4082
- Osa#:
5018004031 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
400UM WTB PLG HARNESS 40CKT - Varastossa:
4746
- Osa#:
5018-4 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
POST BINDING HEX HEAD YELLOW - Varastossa:
7239

