4536-2
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 4536-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 4536-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 4536-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | MINIGRABBER/PATCH CORD RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 4536-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | MINIGRABBER/PATCH CORD RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5566 pcs |
| Tuotekuva | 4536-2.jpg |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | 20 AWG |
| Jännite - Rated | 30VAC, 60VDC |
| lämpötila | 140°F (60°C) |
| Sarja | Minigrabber® 4536 |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 48.0" (1219.20mm) Mini Hook To Wire Leads Test Lead 30VAC, 60VDC 1 Lead, Red |
| Nykyinen arvostelu | 5A |
| Sisällys | 1 Lead, Red |
| kokoonpano | Grabber, Hook to Wire Leads |
| Kaapelin pituus | 48.0" (1219.20mm) |
| 2. Liitin | Wire Leads |
| 1. Liitin | Mini Hook |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5566-kappaletta Pomona Electronics 4536-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
4536-440-S-12 - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #4-40 STEEL 5/8" - Varastossa:
102682
- Osa#:
453590-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ARM WIRE STOP - Varastossa:
244
- Osa#:
4536-832-SS - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #8-32 SS 5/8" - Varastossa:
33292
- Osa#:
45358 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
BBL JAW IND CC ECV ECN - Varastossa:
278
- Osa#:
4536-632-AL - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #6-32 ALUMINUM 5/8" - Varastossa:
198747
- Osa#:
4535-632-SS - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #6-32 SS 9/16" - Varastossa:
71447
- Osa#:
4536-440-AL-7 - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 5/8" - Varastossa:
190420
- Osa#:
4536-632-SS - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #6-32 SS 5/8" - Varastossa:
67062
- Osa#:
4536-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
MINIGRABBER/PATCH CORD BLACK - Varastossa:
5973
- Osa#:
4536-632-B-12 - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #6-32 BRASS 5/8" - Varastossa:
105756
- Osa#:
4535-632-S-12 - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #6-32 STEEL 9/16" - Varastossa:
116152
- Osa#:
4536-632-S-12 - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #6-32 STEEL 5/8" - Varastossa:
97486
- Osa#:
4536-440-N - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #4-40 NYLON 5/8" - Varastossa:
213086
- Osa#:
4536-440-AL - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 5/8" - Varastossa:
241923
- Osa#:
4536-440-SS - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
HEX STANDOFF #4-40 SS 5/8" - Varastossa:
71444
- Osa#:
45357 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
BBL JAW ANVIL CC ECV ECN - Varastossa:
382
