3925-4
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3925-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3925-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3925-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CLIP MINIGRABBER D-I-Y YEL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.779 | $0.739 | $0.701 | $0.669 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 3925-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CLIP MINIGRABBER D-I-Y YEL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| Määrä saatavilla | 44793 pcs |
| Tietolomake | 3925 Series, 4176,5522 Kits Datasheet |
| Tuotekuva | 3925-4.jpg |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| Tyyppi | Minigrabber® |
| päättyminen | Solder, 0.090" (2.29mm) Wire Opening |
| Sarja | Minigrabber® 3925 |
| Määrä | 1 Piece |
| Muut nimet | 1924804 3925-4-ND 39254 501-1399 6625011522849 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus | 2.350" (59.69mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption |
| Hook, Pincer Opening | 0.120" (3.05mm) |
| Hook Tyyppi | Hook |
| ominaisuudet | Do It Yourself (DIY) |
| Väri | Yellow |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 44793-kappaletta Pomona Electronics 3925-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
3925-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y BLK - Varastossa:
44028
- Osa#:
3922D - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
3/8"DR 7/8"(22MM) SLOTTED O2 SEN - Varastossa:
5584
- Osa#:
392297 WH002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 500' - Varastossa:
87
- Osa#:
3925-7 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y VILT - Varastossa:
50778
- Osa#:
3925-8 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y GRAY - Varastossa:
58130
- Osa#:
3925-9 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y WHT - Varastossa:
50042
- Osa#:
3925100K - valmistajat:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Kuvaus:
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP - Varastossa:
5851
- Osa#:
3925-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y RED - Varastossa:
49735
- Osa#:
3925500 - valmistajat:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Kuvaus:
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP - Varastossa:
4460
- Osa#:
3925-1 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y BRN - Varastossa:
44805
- Osa#:
3924D - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
1/2"DR 7/8"(22MM) OFFSET O2 SENS - Varastossa:
5318
- Osa#:
3925-5 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y GRN - Varastossa:
55905
- Osa#:
392510K - valmistajat:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Kuvaus:
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP - Varastossa:
11558
- Osa#:
3925-6 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y BLUE - Varastossa:
52230
- Osa#:
392297 WH005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100' - Varastossa:
241
- Osa#:
3923D - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
3/8"DR 1-1/16" DP OIL PRESSURE S - Varastossa:
13561
- Osa#:
3925250 - valmistajat:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Kuvaus:
TRIMMER 250 OHM 0.5W PC PIN TOP - Varastossa:
10345
- Osa#:
3925-3 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CLIP MINIGRABBER D-I-Y ORG - Varastossa:
57621
