3760-2
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3760-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3760-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3760-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | POST BINDING TIN PLATE BRASS RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.652 | $1.569 | $1.487 | $1.42 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 3760-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | POST BINDING TIN PLATE BRASS RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 20982 pcs |
| Tietolomake | 3750/60/70 Series |
| Tuotekuva | 3760-2.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Voltage Rating | 33Vrms/70VDC |
| Tyyppi | Standard |
| päättyminen Thread | 8-32 |
| päättyminen | Threaded and Turret |
| Sarja | - |
| Pinnoitus - Body | Tin |
| paneelin paksuus | 0.070" ~ 0.250" (1.77mm ~ 6.35mm) |
| Muut nimet | 1930205 501-1095 5940013546593 |
| mutteri Plating | Nickel |
| mutteri Materiaali | Brass |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Materiaali - Body | Brass |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Head Style | Knurled |
| Head Koko | 0.440" OD (11.18mm) |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Binding Post Connector Standard Knurled Red Tin |
| Nykyinen arvostelu | 15A |
| Cross Reiän halkaisija | 0.096" (2.43mm) |
| Väri | Red |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 20982-kappaletta Pomona Electronics 3760-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
376 - valmistajat:
Conxall / Switchcraft - Kuvaus:
ADAPT 3.5MM JACK TO 2.5MM PLUG - Varastossa:
11371
- Osa#:
3760-9 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED WHITE - Varastossa:
21363
- Osa#:
3760-0# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
ADAPTER BIND POST TIN PLT BULK - Varastossa:
20758
- Osa#:
3760-3 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED ORANGE - Varastossa:
28244
- Osa#:
3760-5 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED GREEN - Varastossa:
21477
- Osa#:
376-10PK - valmistajat:
VCC (Visual Communications Company) - Kuvaus:
LAMP INCAND RT-1.75 MIDG FLA 28V - Varastossa:
19980
- Osa#:
376000 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ANVIL-COMB F - Varastossa:
369
- Osa#:
3760-0-14-15-00-00-03-0 - valmistajat:
Mill-Max - Kuvaus:
.060" DIAMETER RIGHT ANGLE PINS - Varastossa:
303545
- Osa#:
3760-4 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED YELLOW - Varastossa:
23993
- Osa#:
3760-02 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED 1BLK/RED - Varastossa:
5215
- Osa#:
3760-1 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED BROWN - Varastossa:
21821
- Osa#:
3760-7 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED VIOLET - Varastossa:
24338
- Osa#:
3760-6 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED BLUE - Varastossa:
23854
- Osa#:
3760-2# - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
ADAPTER BIND POST TIN PLT BULK - Varastossa:
27964
- Osa#:
3760-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
POST BINDING TIN PLATE BRASS BLK - Varastossa:
23032
- Osa#:
376001-E01 - valmistajat:
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp. - Kuvaus:
CORD SWITZ ROJ H03VVH2-F 2.5M - Varastossa:
14581
- Osa#:
3760-0-14-80-00-00-03-0 - valmistajat:
Mill-Max - Kuvaus:
PCB PIN RA - Varastossa:
94409
- Osa#:
3760-8 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BINDING POST TIN PLATED GRAY - Varastossa:
26417

