2BC-PP-18
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2BC-PP-18 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2BC-PP-18 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2BC-PP-18 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 18" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 2BC-PP-18 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 18" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4678 pcs |
| Tuotekuva | 2BC-PP-18.jpg |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | RG-58C/U, 20 AWG |
| Jännite - Rated | 1400VAC (1.4kV) |
| Tyyppi | Patch Cord |
| Stacking Menetelmä | Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug |
| Sarja | 2BC |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 6625010130885 |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 18.0" (457.20mm) Banana Plug, Double, Stackable To Tip Plug, Stackable (2) Patch Cord 1400VAC (1.4kV) |
| Nykyinen arvostelu | - |
| Sisällys | 1 Cable, Black, Black and Red Leads |
| kokoonpano | Banana to Pin Tip |
| Kaapelin pituus | 18.0" (457.20mm) |
| 2. Liitin | Tip Plug, Stackable (2) |
| 1. Liitin | Banana Plug, Double, Stackable |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4678-kappaletta Pomona Electronics 2BC-PP-18: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2BC-BNC-48 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
DBL BANANA/BNC MALE RG58C/U 48" - Varastossa:
4332
- Osa#:
2BC-PP-60 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 60" - Varastossa:
2506
- Osa#:
2BCLS-18R - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.54KV 18R BCLS FUSE - Varastossa:
52
- Osa#:
2BC-BNC-36 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
DBL BANANA/BNC MALE RG58C/U 36" - Varastossa:
4565
- Osa#:
2BCLS-4R - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.54KV 4R BCLS FUSE - Varastossa:
133
- Osa#:
2BCLS-2R - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.54KV 2R BCLS FUSE - Varastossa:
100
- Osa#:
2BC-60 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60" - Varastossa:
4551
- Osa#:
2BC-24 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" - Varastossa:
4337
- Osa#:
2BC-48 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" - Varastossa:
5245
- Osa#:
2BCLS-24R - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.54KV 24R BCLS FUSE - Varastossa:
56
- Osa#:
2BCLS-12R - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.54KV 12R BCLS FUSE - Varastossa:
66
- Osa#:
2BC-AL-36 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36" - Varastossa:
4527
- Osa#:
2BCLS-25 - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.54KV 25A BCLS FUSE - Varastossa:
109
- Osa#:
2BC-36 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" - Varastossa:
4673
- Osa#:
2BC-PP-48 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 48" - Varastossa:
3293
- Osa#:
2BCLS-3R - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.54KV 3R BCLS FUSE - Varastossa:
114
- Osa#:
2BC-MG-36 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36" - Varastossa:
3322
- Osa#:
2BC-PP-36 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 36" - Varastossa:
3234
- Osa#:
2BCLS-4L - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
2.75KV CONDUCTING LINK - Varastossa:
70
- Osa#:
2BC-AL-60 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60" - Varastossa:
2872
