2249-K-48
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2249-K-48 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2249-K-48 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2249-K-48 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG174 4' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $11.611 | $11.03 | $10.45 | $9.985 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2249-K-48 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG174 4' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3187 pcs |
| Tietolomake | 2249 Series |
| Tuotekuva | 2249-K-48-001.jpg , 2249-K-48-002.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyli | BNC to BNC |
| Sarja | - |
| Muut nimet | 1932230 2249-K-48-ND 501-1501 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 75°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| impedanssi | 50 Ohms |
| sukupuoli | Male to Male |
| ominaisuudet | Shielded |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-174 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Väri | Black |
| Kaapelin tyyppi | RG-174 |
| 2. Liitin | BNC Male Plug |
| 1. Liitin | BNC Male Plug |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3187-kappaletta Pomona Electronics 2249-K-48: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2249-Y-12 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG223 DS 12" - Varastossa:
3268
- Osa#:
2249-K-60 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG174 5' - Varastossa:
3557
- Osa#:
2249-E-96 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG59B 8' - Varastossa:
5913
- Osa#:
2249-K-180 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 15' - Varastossa:
2454
- Osa#:
2249-Y-180 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG223 DS 15' - Varastossa:
1814
- Osa#:
2249-K-480 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 40' - Varastossa:
1587
- Osa#:
2249-K-120 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 10' - Varastossa:
3534
- Osa#:
2249-K-6 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG174 6" - Varastossa:
3096
- Osa#:
2249-Y-120 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG223 DS 10' - Varastossa:
2621
- Osa#:
2249-K-144 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 12' - Varastossa:
4328
- Osa#:
2249-K-600 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 50' - Varastossa:
5586
- Osa#:
2249-K-240 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 20' - Varastossa:
2423
- Osa#:
2249-K-360 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 30' - Varastossa:
5818
- Osa#:
2249-K-72 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG174 6' - Varastossa:
3567
- Osa#:
2249-K-36 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 36" - Varastossa:
4221
- Osa#:
2249-K-12 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 12" - Varastossa:
3572
- Osa#:
2249-Y-144 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG223 DS 12' - Varastossa:
2024
- Osa#:
2249-K-24 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 24" - Varastossa:
3574
- Osa#:
2249-K-300 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG RG174 25' - Varastossa:
1925
- Osa#:
2249-K-96 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG174 8' - Varastossa:
4869
