2138-0
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2138-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2138-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2138-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | BANA JACK/MINI BAN PLUG BLK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.15 | $1.092 | $1.034 | $0.988 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2138-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | BANA JACK/MINI BAN PLUG BLK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 33982 pcs |
| Tietolomake | 2138 Series |
| Tuotekuva | 2138-0.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Sarja | - |
| Muut nimet | 1930636 2138-0-ND 501-1853 5935010606259 |
| Käyttölämpötila | 50°C |
| Pituus - Kaiken | 1.330" (33.78mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Adapter Connector Banana Jack To Banana Plug, Miniature Black |
| Nykyinen arvostelu | 5A |
| Muunna (sovitin End) | Banana Plug, Miniature |
| Muuntaa (Adapter End) | Banana Jack |
| Väri | Black |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 33982-kappaletta Pomona Electronics 2138-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
213806-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 34POS R/A THRU HOLE - Varastossa:
5223
- Osa#:
213808-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 34POS R/A THRU HOLE - Varastossa:
5133
- Osa#:
2138 SV002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
2138 SILVER 500 FT - Varastossa:
104
- Osa#:
213801-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT HOUSING 34POS VERT BLK - Varastossa:
65661
- Osa#:
2137A 0101000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CAT5E 4PR U/UTP OSP-CM REEL - Varastossa:
126803
- Osa#:
2137B600430010 - valmistajat:
HARTING - Kuvaus:
M12 A-CODE SINGLE ENDED OVERMOLD - Varastossa:
5989
- Osa#:
213802-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
M-SERIES RCPT HOUSING,34 POS - Varastossa:
37325
- Osa#:
2138-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
BANA JACK/MINI BAN PLUG RED - Varastossa:
33685
- Osa#:
2138 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
0985 S4742 502/50 M - Varastossa:
392
- Osa#:
213800-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
M-SERIES PLUG HOUSING,34 POS - Varastossa:
28436
- Osa#:
2138 SV005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
2138 SILVER 100 FT - Varastossa:
500
- Osa#:
213805-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
34P RCPT KIT,M-SERIES,CC,JS - Varastossa:
4615
- Osa#:
213799-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 34 POS M SERIES - Varastossa:
82399
- Osa#:
213804-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG HSG KIT 34POS - Varastossa:
1761
- Osa#:
213803-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
34P PLUG KIT,M-SERIES,CC,JS - Varastossa:
5611
- Osa#:
2138 SV001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
2138 SILVER 1000 FT - Varastossa:
53
- Osa#:
213808-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG R/A 34POS W/BOARDLOCK - Varastossa:
2103
- Osa#:
213798-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD SOLDER - Varastossa:
3350

