1236-4-2
Pomona Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1236-4-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1236-4-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1236-4-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CORD MINI CLIP PATCH 4"RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 1236-4-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Pomona Electronics |
| Kuvaus | CORD MINI CLIP PATCH 4"RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4185 pcs |
| Kategoria | Testaus ja mittaus |
| lankatulkki | 20 AWG |
| Jännite - Rated | 33VAC, 70VDC |
| lämpötila | 122°F (50°C) |
| Sarja | 1236 |
| Muut nimet | 5995008788025 |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 4.0" (101.60mm) Alligator Clip, Miniature, Insulated To Alligator Clip, Miniature, Insulated Test Lead 33VAC, 70VDC 1 Lead, Red |
| Nykyinen arvostelu | 5A |
| Sisällys | 1 Lead, Red |
| kokoonpano | Alligator to Alligator |
| Kaapelin pituus | 4.0" (101.60mm) |
| 2. Liitin | Alligator Clip, Miniature, Insulated |
| 1. Liitin | Alligator Clip, Miniature, Insulated |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Pomona Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4185-kappaletta Pomona Electronics 1236-4-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1236020000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM - Varastossa:
8253
- Osa#:
1236-4-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD MINI CLIP PATCH 4" BLACK - Varastossa:
4261
- Osa#:
1236070000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM - Varastossa:
8541
- Osa#:
1236-24-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD MINI CLIP PATCH 24" BLACK - Varastossa:
4075
- Osa#:
1236-36-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD MINI CLIP PATCH 36" BLACK - Varastossa:
4436
- Osa#:
1236 - valmistajat:
Greenlee Communications - Kuvaus:
TOOL CYCLOPS TWISTED PAIR - Varastossa:
4324
- Osa#:
1236009-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN BNC PLUG R/A - Varastossa:
412
- Osa#:
1236-24-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD MINI CLIP PATCH 24" RED - Varastossa:
4053
- Osa#:
1236040000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM - Varastossa:
9459
- Osa#:
1236-A - valmistajat:
Davies Molding, LLC. - Kuvaus:
KNOB SERR W/SKIRT 0.236" THERMOP - Varastossa:
19501
- Osa#:
1236-36-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD MINI CLIP PATCH 36" RED - Varastossa:
4155
- Osa#:
1236027-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN BNC PLUG - Varastossa:
1180
- Osa#:
1236050000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM - Varastossa:
7986
- Osa#:
1236 - valmistajat:
Davies Molding, LLC - Kuvaus:
KNOB SERRATED 0.250" PLASTIC - Varastossa:
20182
- Osa#:
1236-12-2 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD MINI CLIP PATCH 12" RED - Varastossa:
5214
- Osa#:
1236030000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM - Varastossa:
9628
- Osa#:
1236 - valmistajat:
Keystone Electronics Corp. - Kuvaus:
CONN PIN RCPT .010-.050 PRESSFIT - Varastossa:
1037176
- Osa#:
1236010000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM - Varastossa:
11396
- Osa#:
1236000000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM - Varastossa:
10734
- Osa#:
1236-12-0 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
CORD MINI CLIP PATCH 12" BLACK - Varastossa:
5162

